Svarbi informacija!

Užsakymus paruošiame per 5 darbo dienas.

Atlikdami mokėjimą galėsite matyti artimiausią pristatymo diena. Jei užsakymas reikalingas skubiai, prašome susisiekti el. paštu: info@inetaprandesigns.lt

Dėkojame už jūsų skirtą dėmesį!

Dovaną “Su gimtadieniu”

Elegantiška gimtadienio progos dovanų dėžutę! 
Nustebinkite savo mylimą mama, mergina, drauge ar žmona su šia išskirtine personalizuota dovanu dėžutę. Šis balionas laikosi labai ilga laiką tai galės būti ir graži namų puošmena! 

Viduje baliono kokybiškos dirbtines gėles, balionas personalizuotas jūsų norimų užrašu iki 35 raidžių. Dėžutę lengvai atsidaro ir viduje galite iteikti papildoma dovana kaip papuošalai, kvepalai ar pinigai. 

Dėžutes išmatavimai 15cm x 10cm, bendras dovanos aukštis 40cm. 

Už papildoma mokestį galite pridėti akrilo stiklo diskelį su palinkėjimu iki 65 raidžių ir skaidrų dovanų maišeli kuris pavers dovanos įteikimą įspūdinga! 

Visi gaminiai yra rankų darbo dėl to gali šiek tiek skirtis nuo parodytų nuotrauku. Užsakymus paruošiame per 4-5 darbo dienas. Vykdant mokėjimą galima pasirinkti vėlesnė pristatimo ar atsijiemimo data. Šios prekės kiekis ribotas.

Dėl priežiūros prašome perskaityti pirkimo taisyklės.

 

39,00 42,00 

Čia galite parašyti norima užrašą ant baliono iki 35 raidžių.Užrašas suformuotas pagal mūsų nuožiūra.
Čia galite parašyti norimą palinkėjimą ant akrilo stiklo diskelio iki 65 raidžių. Užrašą suformuosime bagal mūsų nuožiūra.
Prekės kaina:
Papildomai:
Viso:
add_action('wp_footer', 'add_datepicker_script'); function add_datepicker_script() { ?>

Svarbi informacija!

Užsakymus paruošiame per 4 d. d. Atlikdami mokėjimą galėsite matyti artimiausią pristatymo diena. Jei užsakymas reikalingas skubiai, prašome susisiekti el. paštu: info@inetaprandesigns.lt

Dėkojame už jūsų supratingumą.