Svarbi informacija!

UŽSAKYMAI PRIIMAMI TIK NUO BIRŽELIO 3d

Dėkojame už jūsų skirtą dėmesį!

Bukowski zuikiai Archie & Lilibet 40cm

Nuostabi dovaną kūdikio sutiktuvėms ar gimtadieniui! Už papildoma mokestį galite pridėti akrilo stiklo diskelį su kūdikio gimimo informacija ar norima palinkėjimą. Tai kokybišką personalizuota dovanėlė! 

Archie ir Lilibet yra du balti zuikiai, kurių ilgis apie 40 cm. Jų kūnas yra pagamintas iš naujausios kokybės pliušinio audinio, suteikiančio jiems labai glotnų ir minkštą pojūtį. Juose abiejuose yra granulių, kurios leidžia jaustis gyviau, kaip juos apkabinus, ir suteikia jiems šiek tiek svorio. Archie turi šviesiai pilkus delnus, pėdų sielas ir vidines ausis, jo kaklaraištis taip pat šviesiai pilkas. Lilibet turi šviesiai rausvą lanką, jos delnai, vidinės ausys ir pėdų sielos taip pat šviesiai rausvos. Abu zuikiai turi taupe išsiuvinėtas nosytes, užrakintas akis ir ilgas švelnias ausis. Abu jie yra saugūs žaisti ir atitinka visus Europos saugos standartus ir taisykles.

29,99 36,99 

Palinkėjimas iki 70 raidžių
Jai pasirinkote dovanos pakavimą čia galite pateikti Vardą kuris bus užrašytas ant dovanu dėžutes.
Prekės kaina:
Papildomai:
Viso:
add_action('wp_footer', 'add_datepicker_script'); function add_datepicker_script() { ?>

Svarbi informacija!

Užsakymus paruošiame per 4 d. d. Atlikdami mokėjimą galėsite matyti artimiausią pristatymo diena. Jei užsakymas reikalingas skubiai, prašome susisiekti el. paštu: info@inetaprandesigns.lt

Dėkojame už jūsų supratingumą.